top of page

REFERENCE

Jak hodnotí mou práci klienti a pacienti ....

larslienhard-600x299.jpg

LARS LIENHARD

Zakladatel neuro-athletic-training

"Romana je velmi zvídavý člověk a aktivní ve studiu fyzioterapie a neurologie. Je velmi fascinující sledovat s jakým zápalem se věnuje uvedeným tématům a problémům. Pracuji s ní velice rád a vám spolupráci s Romanou doporučuji."

Lars Lienhard

Zakladatel neuro-athletic-training (NAT)

Moje zkušenosti s "Bewegung-mit-Gehirn“ jsou velmi pozitivní. Stručně moje situace: 40 let revmatismus, několik let polyneuropatie nohou , vysoký stupeň opotřebení kyčelních a kolenních kloubů. Po mnohaletých zkušenostech s terapiemi a terapeuty si zde mohu dovolit úsudek. Zlepšili jsme mobilitu a koordinaci. Vzhledem k tomu, že udržení mobility je v mém případě již úspěchem, terapie předčila má očekávání. Pokud jste četli pozorně, všimli jste si množného čísla „zlepšili jsme“. Stejně jako u většiny terapií je klíčem k úspěchu úzká spolupráce. Šanci na úspěch má jen ten, kdo je ochotný důsledně provádět cvičení a doporučení doma i v běžném životě.

Herr Topka aus Roisdorf

Jsem typický hobby běžec, který si rád zaběhne i jeden maraton ročně. Až mě „doběhlo“ levé lýtko: zánět Achillovy šlachy, její zduření, bolest, křeče. Fyzioterapie, pauzy v tréninku ani posilovací cvičení nevedly k úspěchu. Díky kombinaci pravidelného aktivačního cvičení (několikrát denně a před tréninkem) s mým normálním tréninkem, můžu zase běhat bez bolesti a zranění.

Pan Volgmann z Bonnu

Jsem pacientem paní Kučerové téměř 20 let.

Ať už po operaci kolene, po operaci zad (zúžení páteřního kanálu s kompresí míchy) a/nebo po operaci ramene (nové rameno), Romana Kučerová byla a je mým styčným bodem. Kromě intenzivní a dobře načasované léčebné jednotky na Vás čekají i „domácí úkoly“. Těm rád obětuji volný čas, protože jsou neobyčejné, slouží  všeobecné pohodě, a podporují proces uzdravování.

Jak je popsáno výše, díky operacím se domácí úkoly staly součástí mého života. Postupem času jsem zařadil neuroatletické aktivační cviky z domácích úkolů také do svého sportu a své práce policejního trenéra.

Nyní jsem v důchodu a ve věku 66 let slouží Neuro Athletic mé fyzické kondici a celkovému zdraví. Fyzické zlepšení výkonnosti v tomto věku není již bezpodmínečně nutné, nicméně není  třeba své zdraví nicneděláním rujnovat.

Zde najdete možnosti zažít fyzioterapii a sport samostatně, ale i společně, abyste nezanedbávali pohyb/motoriku, ovládanou myslí i tělem. Fyzioterapie a podpora sportovního výkonu s přátelským a otevřeným přístupem fyzioterapeuta.

Paul Mischur, Bonn

Bývalý vrcholový sportovec bundesliga judo, trenér juda, trenér policejních zásahových jednotek až do důchodu.

bottom of page